رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 21 November

عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: نظام و مردم ما هزینه سالم نگهداشتن دنیا، غرب و مخصوصا اروپا در برابر مواد مخدر را به دوش می کشد. روح الله متفکر آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به گزافه گویی اخیر رئیس جمهور آذربایجان، گفت: ادعای علی اف درباره همکاری ایران و […]

عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: نظام و مردم ما هزینه سالم نگهداشتن دنیا، غرب و مخصوصا اروپا در برابر مواد مخدر را به دوش می کشد.

روح الله متفکر آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به گزافه گویی اخیر رئیس جمهور آذربایجان، گفت: ادعای علی اف درباره همکاری ایران و ارمنستان برای قاچاق مواد مخدر به اروپا نشانگر خالی بودن دست رئیس جمهور آذربایجان از استدلال های منطقی و روی آوردن به توهمات و موهومات است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به لحاظ مقابله با جریان مواد مخدر در دنیا جز کشورهای پیشرو است این امر نه تنها با تعداد شهدای در این مسیر قابل اثبات است بلکه مقامات بین المللی و سایر کشورهای دنیا با اظهارنظرهای خود بر این موضوع صحه می گذارند.

وی بیان کرد: اگر مبارزات جمهوری اسلامی درمقابل تولید و صادرات مواد مخدر نبود، الان اروپا مجبور بود مبارزه ۱۰ ها برابری با مواد مخدر داشته باشد در حالی که نظام و مردم ما هزینه سالم نگهداشتن دنیا، غرب و مخصوصا اروپا که در برابر مواد مخدر به دوش می کشد.

این نماینده مجلس گفت: بخش اعظمی از هزینه دنیا برای مبارزه با مواد مخدر را ملت، نیروی انتظامی و مرزبانی ایران پرداخت می کند که با آمدن آمریکا در افغانستان بر میزان تولید مواد مخدر افزوده شد و مجبور شده بودیم برای مقابله با آن زحمت بیشتری بکشیم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ادعای علی اف خنده دار است و می توان آن را به عنوان لطیفه ها و جک های تاریخی ثبت کرد. توصیه می کنم علی اف مشارین خود را  تغییر دهد./

پایان پیام

اخبار مرتبط