رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 20 November
در نخستین جلسه نشست هیات اندیشه‌ورز جوانان با حضور جمعی از نمایندگان تأکید شد؛

تأکید نمایندگان مجلس بر ضرورت فضا دادن به جوانان برای شکوفایی و آبادانی کشور

جمعی از نمایندگان مجلس با حضور در نخستین جلسه نشست هیات اندیشه‌ورز جوانان بر ضرورت فضا دادن به جوانان برای شکوفایی و آبادانی کشور تأکید کردند. خبرگزاری خانه ملت| نخستین جلسه نشست هیات اندیشه‌ورز جوانان با حضور جمعی از نمایندگان مجلس و به ریاست وزیر ورزش و جوانا در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار […]

جمعی از نمایندگان مجلس با حضور در نخستین جلسه نشست هیات اندیشه‌ورز جوانان بر ضرورت فضا دادن به جوانان برای شکوفایی و آبادانی کشور تأکید کردند.

خبرگزاری خانه ملت| نخستین جلسه نشست هیات اندیشه‌ورز جوانان با حضور جمعی از نمایندگان مجلس و به ریاست وزیر ورزش و جوانا در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست زهرا شیخی، سمیه رفیعی، فاطمه محمدبیگی، علی خضریان و روح‌اله متفکر آزاد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و از اعضای حقیقی هیات اندیشه‌ورز جوانان حضور داشتند.

در ابتدای این نشست نمایندگان مجلس شورای اسلامی حاضر در جلسه و دیگر اعضا بابت انتخاب معاونین جدید وزارت ورزش و جوانان از وزیر ورزش تقدیر و تشکر کردند و حضور چهره‌های جوان و فعال را در پست‌های مختلف این وزارتخانه نقطه عطفی برای توسعه ورزش و امور جوانان و تحقق عملی گام دوم انقلاب دانستند.

همه اعضا در این نشست تاکید کردند که وزیر ورزش و جوانان برای مسئله جوانان اهمیت ویژه‌ای قائل است و با تغییراتی که حاصل شده اتفاقات خوبی در دو حوزه ورزش و جوانان خواهد افتاد.

همچنین در این جلسه صحبت شد که جوانان فعال و متعهدی در کشور حضور دارند که برای توسعه در همه حوزه‌ها می‌توان از این نیروهای فعال استفاده کرد. باید فضای کافی به جوانان داده شود تا شاهد شکوفایی و آبادانی کشور باشیم.

وزیر ورزش و جوانان نیز در این جلسه اظهار داشت: خوشحالم که همه حاضرین در جمع دغدغه جوانان را دارند. نیاز به تشکیل این شورا در وزارت ورزش و جوانان احساس می‌شد و امیدواریم که با تداوم این جلسات بتوانیم به راهکارهای اجرایی برای حل مشکلات برسیم. وجود تفکرات متحولانه و مبتکرانه در این هیات اندیشه‌ورز زمینه‌ساز اتفاقات مثبت و جریان ساز در حوزه جوانان خواهد بود.

وی افزود: سعی می‌کنیم از همه پتانسیل‌ها برای کمک به حوزه جوانان بهره بگیریم و مطالبات و دغدغه‌های جوانان را رفع کنیم. درحال حاضر سمن‌های مختلف و گروه های جهادی گوناگونی در کشور وجود دارد که همگی تشنه کار کردن و خدمت خالصانه در کشور هستند./

پایان پیام

اخبار مرتبط