رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 20 November

عضو هیئت رئیسه مجلس از تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی خبر داد. خبرگزاری فارس| روح الله متفکر آزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان اینکه طرحی در مجلس در گذشته کار شد که در آن طرح انواع قراردادها و نیرو‌های شرکتی را پیگیر بودیم و به جاهای […]

عضو هیئت رئیسه مجلس از تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی خبر داد.

خبرگزاری فارس| روح الله متفکر آزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان اینکه طرحی در مجلس در گذشته کار شد که در آن طرح انواع قراردادها و نیرو‌های شرکتی را پیگیر بودیم و به جاهای خوبی رسیده بودیم گفت: با تغییر دولت، خود دولت این موضوع را بررسی می‌کند و تا ۴۰ روز لایحه دولت برای ساماندهی نیرو های شرکتی و قرارداد ها حل می‌شود.

وی با گرامی داشت روز شعر و ادب فارسی و درگذشت شهریار گفت: شهریار از قله های شعر و ادب فارسی و ترکی است. برخی ها می‌گویند شهریار از حافظ و سعدی اقتباس می‌کنند اما شهریار همتراز و گاهاً برتر از بسیاری از شعرا است.

روح الله متفکر آزاد تاکید کرد: اینکه بگوییم نمایندگان با یکدیگر مشکل دارند اینگونه نیست و نمایندگان کاملا باهم هماهنگی دارند‌، اختلاف سلیقه وجود دارد ولی هماهنگ هستیم و نسبت به مسائل تبریز همگی پیگیر هستیم و موضوعات تقسیم‌بندی می‌شود.

وی گفت: مدیرانی که می‌خواهند کار انجام شود باید مستمر از تهران پیگیر شوند و از کمک ما نیز استفاده کنند.

متفکرآزاد اظهارداشت: برخی مواقع مدیران به جای اینکه وظایف خودرا پیگیر شوند وظایف خود را به نماینده محول می‌کنند.

وی با بیان اینکه اینکه بگوییم جلسات خروجی ندارد درست نیست گفت: ۷۰ تا ۸۰ درصد موضوعات مطرح شده در جلسات از قبل پیگیری شده و گاهاً نتیجه گرفته‌ایم.

نماینده مردم تبریز در مجلس اضافه کرد: با رعایت فاصله زمانی مناسب و پیگیری موضوعات می‌توانیم مشکلات را حل و فصل کنیم.

روح الله متفکر آزاد اظهارداشت: بنده موضع گیری در مورد جدا شدن و نشدن نمی‌کنم و در نامه امضا شده نیز گفتم باید کار‌ کارشناسی انجام شود و موضوع حریم تبریز باید در زمان مناسب بررسی می‌شد، اما این مشکلات به موقع حل نشده است.

وی تصریح کرد: براساس قانون ماده ۲ و ۱۲ برخی معتقدند این بخش شدن موجب انسداد در تبریز شده است، نمی‌دانیم در پشت پرده چه اتفاقاتی انجام می‌شود، باید با احتیاط برخورد کرد و نباید اینگونه باشد که تقابلی بین مردم ایجاد شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو ادامه داد: در برخی شهر‌ها خانه ملت وجود دارد اما در تبریز این خانه ملت وجود ندارد و دفاتر نمایندگان در یکجا نیست.

وی افزود: با همکاری شهرداری می‌توانیم خانه ملت را ایجاد کنیم  و هماهنگی ها را گسترش دهیم.

متفکرآزاد گفت: هماهنگی فقط میان نمایندگان تبریز نیست. در استان نیز برای توسعه شهرستان ها کمک‌می‌کنیم اگر این شهرستان پیشرفت کند استان ما پیشرفت می‌کند.

وی اضافه کرد: در بودجه ۱۴۰۰ اقدامات خوبی برای تبریز انجام‌شد. ۹۵ درصد مصوبات بودجه با امضای تمام نمایندگان تبریز پیگیری شده است.

متفکرآزاد تاکید کرد: رینگ آبی تبریز اگر اجرایی شود عدالت در توزیع هماهنگ آب ایجاد خواهد شد.

وی با تبریک عضویت ایران در پیمان شانگ‌های گفت: نیمی از مردم جهان در این پیمان عضو هستند. این پیمان باعث تقویت تجارت منطقه ای ما خواهد شد و صرفاً نگاه شرق گرایانه ندارد.

اخبار مرتبط