رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 20 November

عضو هیأت رئیسه مجلس از رئیس‌جمهور خواست که در بخش‌های میانی وزارتخانه‌ها از ظرفیت جوانان برای رفع مشکلات کشور استفاده کند. خبرگزاری فارس | روح‌الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۱ شهریور) جلسه علنی مجلس در تذکری شفاهی اظهار داشت: از آیت‌الله رئیسی برای انتخاب وزرای جوان در کابینه و […]

عضو هیأت رئیسه مجلس از رئیس‌جمهور خواست که در بخش‌های میانی وزارتخانه‌ها از ظرفیت جوانان برای رفع مشکلات کشور استفاده کند.

خبرگزاری فارس | روح‌الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۱ شهریور) جلسه علنی مجلس در تذکری شفاهی اظهار داشت: از آیت‌الله رئیسی برای انتخاب وزرای جوان در کابینه و توجه ویژه به گام دوم انقلاب تشکر می‌کنم. 

وی افزود: با توجه به مشکلاتی که در بخش میانی وزارتخانه‌ها وجود دارد و توصیه مقام معظم رهبری برای استفاده  از ظرفیت جوانان از رئیس‌جمهور می‌خواهم از جوانان برای رفع مشکلات کشور بیشتر استفاده کند.

وی تصریح کرد: از رئیس جمهور می‌خواهم استانداری ویژه با اختیاراتی ویژه برای توسعه کشور و توسعه آذربایجان شرقی انتخاب کند چرا که این استان محل اتصال اقتصادی ایران به قفقاز محسوب می‌شود. 

متفکر آزاد گفت: تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با مشکلات مالکیت و پنجره نقل و انتقال و بدهی ۳۸۰ میلیاردی مواجه است که وزیر ورزش و جوانان بایستی در این زمینه ورود کرده و عدالت ورزشی را برقرار کند. 

وی در پایان گفت: عزل و نصب‌ها پیش از استقرار کامل دولت باید مورد توجه قرار گیرد و از رئیس‌جمهور می‌خواهم که تا از عزل و نصب‌ها و تقسیمات کشوری قبل از استقرار کامل دولت اجتناب شود.

اخبار مرتبط