رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 20 November
متفکر آزاد در تشریح نشست نمایندگان تبریز با وزیر ورزش خبر داد:

ورود وزیر ورزش برای حل مشکلات باشگاه تراکتورسازی/ طرح دغدغه هواداران با سجادی

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به در پیش بودن رقابت‌های مرحله حذفی لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا و حضور تراکتورسازی در این مسابقات، عنوان کرد: در این نشست مقرر شد وزیر ورزش شخصاً با محوریت هیأت مدیره باشگاه به مسائل و مشکلات تیم ورود کند. روح الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با […]

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به در پیش بودن رقابت‌های مرحله حذفی لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا و حضور تراکتورسازی در این مسابقات، عنوان کرد: در این نشست مقرر شد وزیر ورزش شخصاً با محوریت هیأت مدیره باشگاه به مسائل و مشکلات تیم ورود کند.

روح الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری نشست صبح امروز (سه‌شنبه ۱۶ شهریور) نمایندگان تبریز با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان درباره وضعیت بحرانی باشگاه تراکتورسازی، عنوان کرد: در این نشست درباره حواشی پیرامون باشگاه بحث و بررسی صورت گرفت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مشکلات تراکتورسازی در این نشست از نگاه هواداران برای وزیر ورزش تشریح و درباره  مشکلات مدیریتی، بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مباحث مطرح شد.

وی ادامه داد: در این نشست همچنین در خصوص ضرورت حمایت از باشگاه تراکتورسازی با توجه به در پیش بودن بازی‌های حذفی لیگ قهرمانان آسیا مطالبات مردمی و هواداران در میان گذاشته شد تا به صورت فوری این مسائل حل و  فصل شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه مقرر شد از طریق هیأت مدیره باشگاه، مشکلات تیم با نگاه حمایتی وزیر ورزش حل و فصل شود، تصریح کرد: کمتر از ۷ روز دیگر تا مسابقات آسیایی باقی مانده و وزارت ورزش باید نسبت به وظیفه حکمرانی خود در قبال دغدغه فوتبال دوستان کشور واکنش نشان دهد./

پایان پیام

اخبار مرتبط