رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 24 November

عضو هیأت رئیسه مجلس از طراحی سامانه‌ای برای بررسی رزومه، عملکرد و برنامه‌های مربوط به هریک از وزراء پیشنهادی در مجلس خبر داد. خبرگزاری فارس| روح‌الله متفکرآزاد ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار داشت: در این سامانه که در طول عمر دولت سیزدهم فعال خواهد بود، اطلاعات مربوط به هر یک […]

عضو هیأت رئیسه مجلس از طراحی سامانه‌ای برای بررسی رزومه، عملکرد و برنامه‌های مربوط به هریک از وزراء پیشنهادی در مجلس خبر داد.

خبرگزاری فارس| روح‌الله متفکرآزاد ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار داشت: در این سامانه که در طول عمر دولت سیزدهم فعال خواهد بود، اطلاعات مربوط به هر یک از وزرا از ابتدا تا پایان کار آنها در این سامانه ثبت می‌شود و تعداد سؤالات مطرح شده از وزیر و حضورش در کمیسیون‌های تخصصی مجلس و دیگر اطلاعاتی که مربوط به این حوزه است در این سامانه ضبط و ثبت می‌شود. 

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در تسریع بررسی وزرا در مجلس و تشکیل سریع دولت جدید، گفت: رونمایی از این سامانه به بررسی سریع و دقیق برنامه‌ها و سوابق افراد کمک می‌کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این هفته به صورت ویژه وزرای پیشنهادی در کمیسیون‌های تخصصی رفت‌وآمد داشته و ارزیابی خواهند شد، افزود: پس از عاشورا و تاسوعای حسینی، به ترتیب وزرای پیشنهادی در صحن علنی برای کسب رای اعتماد حضور خواهند یافت.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو، یادآور شد: تلاش می‌کنیم به صورت ۲ شیفته و حتی سه شیفته برنامه‌ها و سوابق را با حضور کابینه پیشنهادی بررسی کنیم تا به موقع کابینه جدید مستقر شده و برای کاهش مشکلات کشور تلاش کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط