رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 24 November

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: حضور مهمانان خارجی از حدود ۸۰ کشور جهان در مراسم تحلیف نشان داد که توطئه‌های دشمنان برای انزوای ایران محکوم به شکست است. خبرگزاری مهر| روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در  مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم در سطح بسیار بالایی برگزار شد و این […]

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: حضور مهمانان خارجی از حدود ۸۰ کشور جهان در مراسم تحلیف نشان داد که توطئه‌های دشمنان برای انزوای ایران محکوم به شکست است.

خبرگزاری مهر| روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در  مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم در سطح بسیار بالایی برگزار شد و این مراسم به واقع در شأن مجلس شورای اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: دشمنان ما و به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره تمام تلاش خود را به کار گرفته و می‌گیرند تا جمهوری اسلامی ایران را منزوی سازند، اما در دوره‌ها و موارد مختلف نشان داده شده که این توطئه‌های آنها به جایی نمی‌رسد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در این برهه زمانی نیز برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم و حضور بیش از صد میهمان خارجی از بیش از ۸۰ کشور از سراسر جهان نشان داد که این توطئه آنها محکوم به شکست است. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه بدون محدودیت وزنی به سراسر دنیا | تی‌اکسپرس خرید تبلیغ

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان آنها چه با فشارهای اقتصادی و چه با فشارهای سیاسی و چه با ابزار علی الظاهر حقوق بشری سعی دارند ایران را محکوم و منزوی سازند اما همواره تلاش آنها بی‌نتیجه بوده و هست.

وی افزود: این فشارها علیه ایران همواره نتیجه عکس داشته و ما در برهه‌های زمانی مختلف این موضوع را مشاهده کرده‌ایم.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در باره رأی اعتماد وزرا در مجلس نیز باید بگویم که اگر فردا لیست پیشنهاد‌ی دولت سیزدهم به مجلس ارائه شود، کار بررسی رزومه کاری وزرا بلافاصله در کمیسیون‌ها آغاز می‌شود و از هفته آینده نیز کار رسیدگی به رأی اعتماد کابینه دولت سیزدهم در دستورکار صحن مجلس قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط