رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 21 November
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

جهاد دانشگاهی در علم و تکنولوژی به صورت جهادی ورود کرده است

ایسنا | نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی در زمان انقلاب، جنگ تحمیلی و در سایر دوران در حوزه های مختلف علمی و تکنولوژی به صورت جهادی ورود پیدا کرده است. روح اله متفکر آزاد به مناسبت فرارسیدن ۱۶ مرداد سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی در خصوص فعالیت های […]

ایسنا | نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی در زمان انقلاب، جنگ تحمیلی و در سایر دوران در حوزه های مختلف علمی و تکنولوژی به صورت جهادی ورود پیدا کرده است.

روح اله متفکر آزاد به مناسبت فرارسیدن ۱۶ مرداد سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی در خصوص فعالیت های این نهاد انقلابی اظهار کرد: امام خمینی‌(ره) بعد از انقلاب نهادهایی را بنا نهادند که این نهادها در مسیر حرکت مردم ایران گام های خوبی برداشت و یکی از این نهادها جهاددانشگاهی است.

وی تاکید کرد: هر مجموعه ای که در چارچوب‌های بروکراتیک گیر نکند  و دارای نگاهی جهادی، معطوف به نتیجه و الگوهای پیشرفت باشد، قطعا می‌تواند از طریق علم و دانش مسائل و مشکلات مردم و کشور را حل کند که جهاد دانشگاهی دارای این ویژگی و ظرفیت است.

وی در رابطه با فعالیت‌های برجسته سازمان جهاددانشگاهی استان نیز گفت: با توجه به اینکه رشته من زیست شناسی است، به همین علت من با عملکرد جهاد دانشگاهی استان آشنا بوده و از فعالیت های علمی این سازمان مطلع هستم.

متفکرآزاد متذکر شد: فعالیت های جهاد دانشگاهی در مجموعه‌ی رویان، در بحث درمان ناباروری، درمان از طریق خون بند ناف و سایر موضوعات ژنتیکی و پزشکی از جمله فعالیت های موفقیت آمیز و برجسته‌ محسوب می‌شود که این موضوعات در دنیا به‌عنوان موضوعات پیشرو در درمان بیماری ها نام‌برده می‌شوند و جهاد دانشگاهی در همه‌ی این موضوعات ورود پیدا کرده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط