رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 23 November

عضو هیأت رییسه مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی که به تأیید کمیسیون عمران رسیده بزودی در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد. روح الله متفکر آزاد صبح امروز در حاشیه سفر به استان هرمزگان و در بازدید از مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار […]

عضو هیأت رییسه مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی که به تأیید کمیسیون عمران رسیده بزودی در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.

تحقیق و تفحص از سازمان بنادر بزودی در صحن مجلس مطرح می‌شود/ نگاه صحن به سمت تصویب آن است

روح الله متفکر آزاد صبح امروز در حاشیه سفر به استان هرمزگان و در بازدید از مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: تعدادی از طرح‌های تحقیق و تفحص‌ها در نوبت صحن علنی مجلس هستند که یکی از آنها تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی است.

وی افزود: بزودی این طرح در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود و از آن جایی که کمیسیون مربوطه رای به انجام این طرح تحقیق و تفحص داده، لذا تصویب آن در صحن علنی مجلس احتمال بالایی دارد.

عضو هیأت رییسه مجلس با بیان این که یکی از نقاطی که در قالب توسطه دریامحور اهمیت بسیار زیادی دارد، بنادر هستند و با توجه به مسائل و موضوعاتی که درباره این حوزه مطرح است، لذا انجام آن ضرورت دارد، تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف کشور در این زمینه انجام این تحقیق و تفحص می‌تواند راهگشا باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط