رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
  • السبت ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Saturday 22 January

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضائیه به لحاظ گسترش عدالت و برخورد با متخلفان امیدهای زیادی را در دل مردم ایجاد کرد، بیان داشت: با اقدامات قوه قضائیه از بسیاری از مشکلات مردم گره‌گشایی شد و مردم امیدوار به ساختار حاکمیت در بُعد تحول شدند. روح‌الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با میزان، […]

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضائیه به لحاظ گسترش عدالت و برخورد با متخلفان امیدهای زیادی را در دل مردم ایجاد کرد، بیان داشت: با اقدامات قوه قضائیه از بسیاری از مشکلات مردم گره‌گشایی شد و مردم امیدوار به ساختار حاکمیت در بُعد تحول شدند.

روح‌الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با میزان، گفت: به نظر می‌رسد قوه قضائیه طی سال‌های اخیر با یک تحول اساسی در رویکرد و سبک اداری و همینطور نگاه‌های متعادل با جامعه مواجه بود.

وی تصریح کرد: قوه قضائیه توانست ابعاد جدیدی از عدالت اعم از ترک فعل مسئولین را پیگیری و در این زمینه پیشگام باشد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: همچنین امید‌های زیاد و جدی درباره مدیریت قوه قضائیه در جامعه شکل گرفت که این مسئله جای تقدیر و تشکر دارد.

این نماینده مجلس با اشاره به ورود قوه قضائیه به بحث حمایت از تولید بیان داشت: امید زیادی در بحث رفع موانع تولید نسبت به عملکرد قوه قضائیه در جامعه شکل گرفت.

نماینده مردم «تبریز، آذرشهر و اسکو » در مجلس با بیان اینکه قوه قضائیه به لحاظ گسترش عدالت و برخورد با متخلفان  امید‌های زیادی را در دل مردم ایجاد کرد، بیان داشت: با اقدامات قوه قضائیه از بسیاری از مشکلات مردم گره گشایی شد و مردم امیدوار به ساختار حاکمیت در بُعد تحول شدند.

اخبار مرتبط