رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 20 November
عضو هیئت رئیسه مجلس در بازدید از کشتیرانی ایران در هرمزگان

تحقیق و تفحص از سازمان بنادر بزودی در صحن مجلس مطرح می‌شود/ نگاه صحن به سمت تصویب آن است

عضو هیأت رییسه مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی که به تأیید کمیسیون عمران رسیده بزودی در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد. روح الله متفکر آزاد در حاشیه سفر به استان هرمزگان و در بازدید از مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: تعدادی […]

عضو هیأت رییسه مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی که به تأیید کمیسیون عمران رسیده بزودی در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.

روح الله متفکر آزاد در حاشیه سفر به استان هرمزگان و در بازدید از مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: تعدادی از طرح‌های تحقیق و تفحص‌ها در نوبت صحن علنی مجلس هستند که یکی از آنها تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی است.

وی افزود: بزودی این طرح در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود و از آن جایی که کمیسیون مربوطه رای به انجام این طرح تحقیق و تفحص داده، لذا تصویب آن در صحن علنی مجلس احتمال بالایی دارد.

عضو هیأت رییسه مجلس با بیان این که یکی از نقاطی که در قالب توسطه دریامحور اهمیت بسیار زیادی دارد، بنادر هستند و با توجه به مسائل و موضوعاتی که درباره این حوزه مطرح است، لذا انجام آن ضرورت دارد، تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف کشور در این زمینه انجام این تحقیق و تفحص می‌تواند راهگشا باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط