رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۹ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 25 November

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخاب قاطع آیت الله رئیسی از سوی مردم دارای پیام جدی است، گفت: در واقع این آراء نشان داد مردم علاقه مند فعالیت چهره های پاک‌دست، توانمند، با اخلاق، کارآمد، سالم، عدالت خواه، ساده زیست و دارای نگاه تحولی و مردم مدار هستند. به گزارش خبرگزاری […]

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخاب قاطع آیت الله رئیسی از سوی مردم دارای پیام جدی است، گفت: در واقع این آراء نشان داد مردم علاقه مند فعالیت چهره های پاک‌دست، توانمند، با اخلاق، کارآمد، سالم، عدالت خواه، ساده زیست و دارای نگاه تحولی و مردم مدار هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح الله متفکر آزاد، با اشاره حضور حماسی و شورانگیز ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار داشت: مردم با حضور پررنگ و تحول آفرین خود نشان دادند، دشمنان در دسیسه تحریم انتخابات شکست خوردند.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم با مشکلات عدیده ای مانند مسائل اقتصادی و معیشتی مواجه هستند، گفت: این مهم در حالی است که مردم با حضورشان به دنیا اعلام کردند پای ارزش های نظام اسلامی و رهبر عظیم شان خودشان ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه مردم در نظام اسلامی سهم پررنگی در حکمرانی دارند و برگزاری انتخابات نیز در این راستا تلقی می شود، ادامه داد: بر این اساس مسئولان وظیفه سنگینی برای رفع مشکلات بر عهده دارند و باید قدر چنین مردمی را بدانند و در راستای خدمتگذاری از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه انتخاب قاطع آیت الله رئیسی از سوی مردم دارای پیام جدی است، افزود: در واقع این آراء نشان داد مردم علاقه مند فعالیت چهره های پاک‌دست، توانمند، با اخلاق، کارآمد، سالم، عدالت خواه، ساده زیست و دارای نگاه تحولی و مردم مدار هستند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با فعالیت دولت جدید شاهد گشایش در امور مختلف باشیم و مشکلات مردم نیز کاهش یابد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط