رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 22 October

فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی برای حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ٢٨ خردادماه اطلاعیه صادر کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، اطلاعیه فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی برای حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ٢٨ خردادماه به شرح زیر است:  مردم رشید و سرفراز ایران؛ انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ زمینه ساز تشکیل نخستین […]

فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی برای حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ٢٨ خردادماه اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، اطلاعیه فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی برای حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ٢٨ خردادماه به شرح زیر است: 

مردم رشید و سرفراز ایران؛

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ زمینه ساز تشکیل نخستین دولت گام دوم انقلاب اسلامی است.

رهبر حکیم و فرزانه انقلاب (مدظله العالی) شرکت در انتخابات را یک وظیفه ملی و شرعی برای همه آحاد ملت می دانند.

در این راستا حرکت موثر و مسئولیت‌پذیرانه بیش از ۲۰ هزار نفر از اساتید ارجمند دانشگاه های سراسر کشور در دعوت از آحاد ملت برای شرکت در انتخابات، قابل ستایش بوده و به عنوان یکی از افتخارات در حافظه تاریخی ملت بزرگ ایران ماندگار خواهد شد.

فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی نیز از آحاد جامعه به‌ویژه فرهیختگان، نخبگان دانشگاهی، جهت حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ٢٨ خردادماه دعوت به‌عمل می‌آورد.

امید است به فضل الهی با برگزاری با شکوه انتخابات، فرصتی برای تبلور اراده ملی و تشکیل دولت طراز انقلاب فراهم آید و شاهد پیشرفت همه جانبه، تحقق عدالت در عرصه های مختلف، ثبات اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم نجیب و اعتلای کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.

روح اله متفکرآزاد رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

اخبار مرتبط