رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 22 October
روح الله متفکر آزاد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی اشتباه محاسباتی دشمنان را تصحیح کرد، گفت: قانون راهبردی مجلس واهمه نچرخیدن چرخ هسته ای را از بین برد. روح اله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی از سوی جمهوری اسلامی […]

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی اشتباه محاسباتی دشمنان را تصحیح کرد، گفت: قانون راهبردی مجلس واهمه نچرخیدن چرخ هسته ای را از بین برد.

روح اله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی از سوی جمهوری اسلامی ایران، گفت: جمهوری اسلامی ایران نظام محاسباتی دشمن را به جایگاه نخست باز گرداند.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع دشمنان دچار سوءتفاهم شدند و اقدام به تروریسم هسته ای در نظنز کردند که نمونه اشتباه محاسباتی است.

وی با بیان اینکه قانون اقدام برای رفع تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران که از سوی مجلس مصوب شد، قانونی راهبردی بشمار می رود لذا دست دولت برای استیفای حقوق مردم باز گذاشته شده است، ادامه داد: این اقدام نشان داد ایران در مسیر استیفای حقوق ملت نه تنها صرفا اقدام به دفاع نمی کند، بلکه پیشروی می کند؛ دشمنان قصد داشتند توقف در مسیرمان ایجاد کنند اما موجب پیشرفتمان شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به ابعاد دیگر پاسخ به دشنان، افزود: قطعا باید در حوزه امنیتی، مذاکراتی، نظامی و اقتصادی اقدامات تکمیلی انجام شود و این پیام با قدرت و صلابت به دشمنان منتقل شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد قانون راهبردی مجلس واهمه نچرخیدن چرخ هسته ای را از بین برد.

پایان پیام/

اخبار مرتبط