رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 18 January
بازدید از ستاد انتخابات تبریز
در بازدید از ستاد انتخابات تبریز مطرح شد

انتخابات شورای شهر تبریز به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود

فرماندار تبریز گفت: انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی کلانشهر تبریز به صورت تمام الکترونیکی برگزار خواهد شد به گزارش فارس، جلسه بررسی و آشنایی با ساز و کار برگزاری تمام الکترونیکی انتخابات شورای شهر تبریز، قبل از ظهر امروز در فرمانداری تبریز و با حضور فرماندار تبریز، حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی و دکتر متفکر […]

فرماندار تبریز گفت: انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی کلانشهر تبریز به صورت تمام الکترونیکی برگزار خواهد شد

به گزارش فارس، جلسه بررسی و آشنایی با ساز و کار برگزاری تمام الکترونیکی انتخابات شورای شهر تبریز، قبل از ظهر امروز در فرمانداری تبریز و با حضور فرماندار تبریز، حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی و دکتر متفکر آزاد نمایندگان محترم مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

بهروز مهدوی فرماندار تبریز، در جلسه آشنایی با ساز و کار برگزاری الکترونیکی انتخابات اظهار داشت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و تنها انتخابات شورای شهر تبریز به صورت تمام الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری در کل شهرستان تبریز و انتخابات شورا‌های اسلامی روستا‌ها و نیز انتخابات شورای اسلامی شهر‌های خسروشاه، سردرود و باسمنج به صورت نیمه الکترونیکی برگزار می‌شود.

مهدوی گفت: جمعا ۶۱۱ نفر در انتخابات شورا‌ی اسلامی شهر‌های شهرستان تبریز نام نویسی کرده‌اند که از این تعداد، ۵۴۴ نفر از شهر تبریز، ۲۱ نفر از شهر خسروشاه، ۲۲ نفر از شهر سردرود و ۲۴ نفر از شهر باسمنج نام نویسی کرده‌اند.

فرماندار تبریز با اشاره به اینکه نزدیک ۸۵ درصد ثبت‌نام کنندگان مرد و ۱۵ درصد زن می‌باشند، افزود: در این دوره از انتخابات شورای شهر در شهرستان تبریز شاهد کاهش ۲۲ درصدی در تعداد ثبت‌نام کنندگان نسبت به انتخابات دوره قبل هستیم.

فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان تبریز در ادامه با خاطرنشان کردن اینکه نام نویسی از داوطلبین شورای اسلامی روستا‌ها از ۱۶ تا ۲۲ فروردین انجام خواهد شد، گفت: از امروز بررسی صلاحیت داوطلبین شورای اسلامی شهر‌ها در هیأت اجرایی انتخابات شهرستان آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط