رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 18 January
  • یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲
  • کد خبر : 119
  • مشاهده : 196 بازدید
  • فراکسیون ها
  • چاپ خبر : عضویت دکتر متفکرآزاد در کمیسیون مشترک “طرح الزام به انتشار داده و اطلاعات”
انتخاب ۴ نفر از اعضای کمیسیون آموزش برای عضویت در کمیسیون‌های مشترک

عضویت دکتر متفکرآزاد در کمیسیون مشترک “طرح الزام به انتشار داده و اطلاعات”

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از انتخاب ۴ نفر از نمایندگان مجلس برای عضویت در ۲ کمیسیون مشترک خبر داد. به گزارش خبرگزاری شبستان، احمد حسین فلاحی در تشریح نشست عصر امروز (یکشنبه ۱۲ بهمن) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: در نشست امروز دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در […]

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از انتخاب ۴ نفر از نمایندگان مجلس برای عضویت در ۲ کمیسیون مشترک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، احمد حسین فلاحی در تشریح نشست عصر امروز (یکشنبه ۱۲ بهمن) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: در نشست امروز دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح الزام به انتشار داده و اطلاعات و دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت با رأی اعضای کمیسیون برگزیده شدند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس شیوا قاسمی پور و احمد نادری برای عضویت در کمیسیون مشترک “طرح صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت” و محمدمهدی زاهدی و روح اله متفکرآزاد برای عضویت در کمیسیون مشترک “طرح الزام به انتشار داده و اطلاعات” انتخاب شدند.

تذکر اعضای کمیسیون به شورای عالی انقلاب فرهنگی برای پرهیز از موازی‌کاری

وی ادامه داد: دستور کار بعدی کمیسیون، بحث و بررسی در خصوص مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی بود که در نشست امروز تأکید شد برای پرهیز از موازی کاری در مواردی که کمیسیون آموزش ورود می‌کند، شورای عالی انقلاب فرهنگی ورود نداشته باشد.

فلاحی یادآور شد: اعضای کمیسیون آموزش تأکید داشتند که شأن شورای عالی انقلاب فرهنگی سیاستگذاری بوده نه قانونگذاری لذا در موضوعاتی که کمیسیون آموزش زودتر به آن ورود می‌کند، شورای عالی انقلاب فرهنگی نباید ورودی داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون آموزش یادآور شد: دستور کار دیگر کمیسیون، بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور در حوزه آموزش و پرورش و حوزه آموزش عالی بود که مصوبات بسیار خوبی در لایحه ۱۴۰۰ برای این دو حوزه در نظر گرفته شده است.

پایان پیام/

اخبار مرتبط