رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 17 January
  • شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
  • کد خبر : 125
  • مشاهده : 120 بازدید
  • تذکر » نظارت
  • چاپ خبر : مدافع حقوق بازنشستگان هستیم/عامل اصلی مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی چیست؟
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و عضو هیئت رئیسه مجلس مطرح کرد

مدافع حقوق بازنشستگان هستیم/عامل اصلی مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی چیست؟

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر پیگیری مسائل و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: مدافع حقوق بازنشستگان بوده و پیگیری‌های لازم را برای حل مشکلات آنان از سوی مسئولان امر ادامه می‌دهیم. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی در جلسه بررسی مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی که با حضور نمایندگان جامعه بازنشستگی استان برگزار […]

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر پیگیری مسائل و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: مدافع حقوق بازنشستگان بوده و پیگیری‌های لازم را برای حل مشکلات آنان از سوی مسئولان امر ادامه می‌دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی در جلسه بررسی مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی که با حضور نمایندگان جامعه بازنشستگی استان برگزار شد، با بیان اینکه تحریم‌ها، عامل اصلی فشارهای اقتصادی بر مردم هستند، تاکید کرد: باید با تلاش شبانه‌روزی و اتخاذ تدابیر مناسب، اقدامات خصمانه دشمنان و آثار آن بر زندگی اقشار متوسط و ضعیف جامعه را بی‌اثر کنیم.

وی با اشاره به تجمع اعتراضی تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی در روزهای اخیر، اظهار داشت: اعتراض و پیگیری مسائل و مشکلات حق قانونی همه افراد است، اما این کار باید در قالب تشکل‌های مدنی و در چارچوب قانون صورت گیرد.

پورمحمدی با بیان اینکه مطالبات بازنشستگان، از سوی مسئولان استان به مسئولان کشور از جمله وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعکس شده است، افزود: نمایندگان استان از تمام ظرفیت خود برای تحقق مطالبات بحق و قانونی بازنشستگان استفاده خواهند کرد.

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به دیدار استاندار و چهار نماینده تبریز با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: مطالبات جامعه بازنشستگی استان در این دیدار و همچنین به رئیس مجلس منعکس شده و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رفع مشکلات باشیم.

روح‌الله متفکر آزاد با بیان اینکه مشکلات بازنشستگان در جلسه آینده کمیسیون تلفیق مجلس نیز بررسی خواهد شد، افزود: ورشکستگی برخی صندوق‌ها، عامل اصلی مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی است و لازم است نظارت بر فعالیت این صندوق‌ها بیشتر شود.

اخبار مرتبط