رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری در مورد ممنوعیت ورود واکسن پایه علمی دارد، گفت: ما به لحاظ علمی توان تولید واکسن در داخل کشور را داریم. روح الله متفکر آزاد در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی […]

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری در مورد ممنوعیت ورود واکسن پایه علمی دارد، گفت: ما به لحاظ علمی توان تولید واکسن در داخل کشور را داریم.

روح الله متفکر آزاد در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوعیت ورود واکسن انگلیسی، آمریکایی و فرانسوی گفت: بنده به عنوان یک زیست شناس که رشته تحصیلی ام بیوشیمی است، عرض می کنم که سخنان مقام معظم رهبری کاملا پایه علمی داشته است و معظم له با اخذ نظر از کارشناسان چنین مطالبی را مطرح کردند.

این عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مقام معظم رهبری برای حفظ امنیت جانی مردم چنین مسئله ای را مطرح کردند چرا که بحث خطر فرانسلی مطرح بود و باید این مسئله مورد تاکید قرار می گرفت. معظم له به درستی و با حکمت رهبری خودشان و برای حفظ جان مردم این مسئله را مطرح کردند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر ما به لحاظ علمی توان تولید واکسن در داخل کشور را داریم. کشور ما از لحاظ علمی صاحب کرسی است و از لحاظ علمی این نگرانی را نداریم. واکسن های ما عقب تر از واکسن های دنیا نیستند.

وی با بیان اینکه ما با واکسن های ساخت داخل اعتماد و اعتقاد داریم، تصریح کرد: در عین حال علاوه بر ساخت واکسن های داخل اگر جایی نیاز به واکسن بود از منابع مختلف باید اقدام شود و دولت در این زمینه اقدام کند.

پایان پیام/

اخبار مرتبط