رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۶ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Thursday 20 January

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ابلاغ دستورالعمل اجرای قانون «اعاده اموال نامشروع مسئولان» یک حرکت انقلابی و عقلایی بود و اصل ۴۹قانون اساسی را از مظلومیت خارج کرد. روح الله متفکر آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اجرای قانون «اعاده اموال نامشروع مسئولان» از سوی رئیس دستگاه قضا […]

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ابلاغ دستورالعمل اجرای قانون «اعاده اموال نامشروع مسئولان» یک حرکت انقلابی و عقلایی بود و اصل ۴۹قانون اساسی را از مظلومیت خارج کرد.

روح الله متفکر آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اجرای قانون «اعاده اموال نامشروع مسئولان» از سوی رئیس دستگاه قضا گفت: ابلاغ دستورالعمل اجرای اصل ۴۹ قانون اساسی یک حرکت انقلابی و عقلایی بود که مد نظر حضرت آیت الله رئیسی قرار گرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: آیت الله رئیسی با فعالیت خود امیدهایی را در دل مردم آفرید و به سرمایه اجتماعی کشور کمک کرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه واقعیت این است که ما مسئولین سالم و پاک دست کم نداریم، تاکید کرد: معدود مسئولینی هستند که متأسفانه فضا را خراب می‌کنند، آنها می‌بایست با حرکت محکم و جدی قوه قضائیه مواجه شوند تا مردم مطمئن باشند که این کشور حساب و کتاب دارد.

متفکر آزاد با بیان اینکه مردم باید به خوبی بدانند که فساد مجال رشد ندارد، اظهارداشت: برخورد با متخلفین جز سبک مدیریتی امیرالمومنین علیه السلام بوده و مقام معظم رهبری هم در این حوزه بسیار جدی هستند لذا ما از آیت الله رئیسی به دلیل بسیاری از ابتکارات در این حوزه بسیار سپاسگزاریم و امیدواریم این مسیر را با قدرت و شدت پیش ببرند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: تمام اصول قانون اساسی برای ما محترم شمرده می‌شود و پشت سر هر کدام از این اصول اندیشه جدی نهفته است لذا اصل ۴۹ قانون اساسی جز اصولی بود که کمتر به آن توجه می‌شد و این اقدام قوه قضائیه این اصل را از مظلومیت خارج کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط