رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 18 January

عضو هیات رئیسه مجلس، گفت: رئیس کل بانک مرکزی اگر نکته ای درباره مسائل بودجه ای دارد باید موضوع را بصورت تخصصی از طریق کمیسیون تلفیق پیگیری کند، چرا که هنوز مصوبات در صحن تایید نشده است بنابراین بستر مباحث تخصصی در کمیسیون تخصصی است نه در رسانه‌ها. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح‌الله […]

عضو هیات رئیسه مجلس، گفت: رئیس کل بانک مرکزی اگر نکته ای درباره مسائل بودجه ای دارد باید موضوع را بصورت تخصصی از طریق کمیسیون تلفیق پیگیری کند، چرا که هنوز مصوبات در صحن تایید نشده است بنابراین بستر مباحث تخصصی در کمیسیون تخصصی است نه در رسانه‌ها.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح‌الله متفکر آزاد، در واکنش به اظهارات رئیس کل بانک مرکزی در زمینه افزایش نرخ ارز در لایحه بودجه ۱۴۰۰، اظهار داشت: به مسئولین دولتی مانند رئیس بانک مرکزی توصیه می‌کنیم در راستای اداره کشور همراهی لازم را داشته و در اواخر این دوره دولت به دنبال کار بیشتر برای مردم باشند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لایحه بودجه ارائه شده توسط دولت قابلیت اجرایی ندارد، ادامه داد: مجلس در حال تلاش است تا لایحه بودجه ۱۴۰۰ را به نفع معیشت مردم اصلاح کند، در حال حاضر منابع بودجه محقق شدنی نیست به همین دلیل توصیه می‌کنیم اجازه دهند مجلس با تدابیر اتخاذی مشکلات را برطرف کنند

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولین دولتی باید به نظرات کارشناسی نمایندگان عضو کمیسیون  تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ احترام بگذارند و منتظر گزارش نهایی باشند، عنوان کرد: مسئولین دولتی نباید با طرح برخی مطالب در روند بررسی علمی لایحه بودجه حاشیه ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه رئیس کل بانک مرکزی اگر نظری در زمینه لایحه بودجه دارد به صورت تخصصی در کمیسیون تلفیق ارائه کند، گفت: بستر مباحث تخصصی در کمیسیون است نه رسانه‌ها، کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ گوش شنوایی برای شنیدن دیدگاه تخصصی مسئولین دولتی دارد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس کل بانک مرکزی نباید علیه مجلس در زمینه بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ فضا سازی رسانه‌ای ایجاد کند، تصریح کرد: همانگونه که مجلس شورای اسلامی همدلی نشان داده توقع همدلی از دولت برای تقویت معیشت مردم و جلوگیری از رانت وجود دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط