رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January
عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد:

مجلس بدون تنش دولت را متقاعد به اصلاح بودجه کرد

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: نامه امروز رئیس‌جمهور در پاسخ به نامه رئیس مجلس نشان داد؛ مجلس با رویکردی مثبت، تعاملی، غیرمچ‌گیرانه و بدون تنش، به سمت اصلاح بودجه و همراه کردن دولت با خود، قدم برداشته است. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح‌الله متفکرآزاد، با اشاره به نامه امروز رئیس جمهور به رئیس […]

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: نامه امروز رئیس‌جمهور در پاسخ به نامه رئیس مجلس نشان داد؛ مجلس با رویکردی مثبت، تعاملی، غیرمچ‌گیرانه و بدون تنش، به سمت اصلاح بودجه و همراه کردن دولت با خود، قدم برداشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح‌الله متفکرآزاد، با اشاره به نامه امروز رئیس جمهور به رئیس مجلس مبنی بر اینکه تراز منابع و مصارف لایحه بودجه اصلاح شده است، اظهار داشت: نامه امروز رئیس‌جمهور در پاسخ به نامه رئیس مجلس و پس از سوال آقای روحانی از حضرت آقا، نشان داد؛ مجلس با رویکردی مثبت، تعاملی، غیرمچ‌گیرانه و بدون تنش، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر “تعامل بین قوا” به سمت اصلاح بودجه و همراه کردن دولت با خود، قدم برداشته است.

وی یادآور شد: آقای روحانی پذیرفت لایحه نیاز به اصلاحات دارد، هرچند لایحه بودجه اشکالات بسیار جدی و زیربنایی داشته و مشکلاتی نیز در منابع و مصارف دیده می‌شود همچنین تراز بودجه عملیاتی دارای کسری است، از این‌رو همه این موارد، نیاز اساسی لایحه بودجه به اصلاحات را نشان می‌دهد.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: به‌یقین مجلس باید اصلاحات بیشتری در لایحه بودجه انجام دهد تا این لایحه قابلیت عملیاتی پیدا کند، از این‌رو امیدواریم دولت در این راستا همکاری جدی با مجلس داشته باشد تا بتوان یک بودجه تعاملی در عین حال با رفع اشکالات اساسی آن، به تصویب رساند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط