رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۹ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Sunday 23 January

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: با افتتاح اتوبان تبریز – سهند بار ترافیکی مسیرهای آذربایجان شرقی به استان های همجوار با کاهش مواجه می شود. روح‌الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به افتتاح اتوبان تبریز – سهند و اهمیت آن گفت: بعد از مدت ها شاهد افتتاح […]

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: با افتتاح اتوبان تبریز – سهند بار ترافیکی مسیرهای آذربایجان شرقی به استان های همجوار با کاهش مواجه می شود.

روح‌الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به افتتاح اتوبان تبریز – سهند و اهمیت آن گفت: بعد از مدت ها شاهد افتتاح این اتوبان بودیم چراکه افتتاح آن از مطالبات اصلی مردم طی چند سال گذشته بود که خوشبختانه با حضور وزیر راه و شهرسازی، افتتاح این طرح صورت گرفت.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اتوبان فاصله شهر تبریز به شهر جدید سهند را کاهش داده و از لحاظ فاصله زمانی نیز با کاهش زمان سفر مواجه می شویم و از طرفی افتتاح این طرح باعث خواهد شد که مسیر تبریز به استان آذربایجان غربی و استان کردستان نیز با کاهش تردد مواجه شود هم چنین شهرستان اسکو را به شهر تبریز نزدیک تر می کند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: با توجه به جمعیتی که در شهر جدید سهند سکونت دارند، می توان گفت که با افتتاح این اتوبان می توانند به راحتی به سمت تبریز تردد داشته و سفری امن را تجربه کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس یادآور شد: نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس به ویژه تبریز در ادوار گذشته و در حال حاضر، نسبت به تاخیر این پروژه دغدغه داشتند و در این خصوص تذکرات متعددی به مسئولان ذی ربط علی الخصوص وزارت راه و شهرسازی دادند که خوشبختانه در نتیجه با پیگیری های مجدانه نمایندگان و تلاش مسئولان اجرایی، این طرح به بهره برداری رسید./

انتهای پیام/

اخبار مرتبط