رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 18 January

روح الله متفکر آزاد نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: پذیرش FATF در شرایط تحریم به معنای بستن دست کشور در برابر دشمن در این شرایط است. وی افزود: پیوستن به FATF در این شرایط مثل این است که فردی را بخواهند داخل استخر بیندازند تا خدای‌ناکرده خفه شود و او بگوید ابتدا دستم […]

روح الله متفکر آزاد نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: پذیرش FATF در شرایط تحریم به معنای بستن دست کشور در برابر دشمن در این شرایط است.

وی افزود: پیوستن به FATF در این شرایط مثل این است که فردی را بخواهند داخل استخر بیندازند تا خدای‌ناکرده خفه شود و او بگوید ابتدا دستم را ببندید و بعد من را داخل استخر بیندازید.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: پذیرش FATF در شرایط تحریمی که در آن قرار داریم، به هیچ وجه منطقی نیست و هیچ تدبیر و منطقی در پذیرش آن مشاهده نمی‌شود.

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: پذیرش FATF در شرایط فعلی باعث می‌شود تا اطلاعات مربوط به راه‌های دور زدن تحریم‌ها در اختیار دشمن قرار گیرد و عملا دشمن تسلط کامل بر روی اطلاعات مالی ما داشته باشد.

وی افزود: پذیرش تعهدات FATF ما را با مشکلات جدی‌تر در آینده مواجه خواهد کرد و برای دور زدن تحریم‌ها شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود.

به گزارش فارس، رئیس جمهور اخیراً در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از ایشان خواستار تصویب لوایح عضویت در CFT و FATF شده است.

اخبار مرتبط